EKW REFRAKTERLER

Websitemize Hoşgeldiniz

Aslen "Eisenberger Klebsandwerke" olarak adlandırılan bugünün EKW GmbH şirketi, şirketin 1903 yılında kurulmasından bu yana bir aile şirketi. Eski şirket adı, doğal olarak yerel bir jeolojik özellik olan ve bugün hala şirketin kendi sahalarından çıkarılmış olan doğal hammadde "yapışkan kum" anlamına gelmektedir. Bu hammadde hala EKW tarafından üretilen birçok ürünün önemli bir bileşenidir. Hammadde tedarikinde göreceli bağımsızlığı nedeniyle EKW, müşterilerine ürün ve teslimat güvenliğini garanti edebilir. Genel Müdür Michael P. Wiessler'e göre EKW ürün portföyü, refrakter malzemeler alanında lider konum olan EKW GmbH'nin gittikçe daha fazla olmasını sağlayan sürekli artan sayıda "yüksek teknoloji" ürünü ile tamamlanmaktadır.

Modern & Verimli

Eisenberg / Pfalz'daki son teknoloji eseri üretim tesisi, tüm onarım ve püskürtme için özel malzemelerle birlikte kapsamlı bir refrakter beton, nötr, bazik ve asidik yarı plastik ve kuru titreşim bileşikleri portföyü üretir. Tanımlanan ürün yelpazesi, çelik ve demir dökümhanelerinin yanı sıra çelik, alüminyum, çimento, kireç, çevre, enerji ve kimya alanlarındaki müşterilerin refrakter çözümleri ve gereklilikleri kapsar.

Araştırma & Geliştirme

Tutarlı ve hedefli araştırma ve geliştirme, ürünlerimizin her zaman en son teknolojiye uygun olmasını ve mümkünse müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmasını sağlar. Yenilikçi ürünler, yeni nesil kendiliğinden akan veya çimento içermeyen refrakter betonlar bu stratejinin başarısına tanıklık eder. Sürekli daha fazla gelişme sadece bir slogan değildir, aynı zamanda şirketin tüm alanlarında EKW'de günlük olarak uygulanmaktadır.

Felsefemiz

Bu kurumsal hedeflerin tutarlı bir şekilde uygulanması, sürdürülebilir büyümeye ve sürekli artan çalışan sayılarına yansımaktadır. İtalya, Fransa, Malezya, Türkiye, Brezilya, Slovenya ve Meksika'daki yan kuruluşların yanı sıra çeşitli şirket holdingleri ve çok sayıda temsil, EKW GmbH'nin müşterilerimizle küresel düzeyde daha da özel bir şekilde çalışmasını sağlar.

  •   ekonomik ve verimli çözümler
  •   yüksek motivasyonlu bir ekip tarafından kişisel ve yoğun müşteri hizmetleri
  •   Kapsamlı mühendislik sayesinde ikna

birlikte karşılıklı memnuniyet ve başarı için çözümler geliştirir ve buluruz.