EKW REFRAKTERLER

Websitemize Hoşgeldiniz

Aslen "Eisenberger Klebsandwerke" olarak adlandırılan bugünün EKW GmbH şirketi, 1903 yılında kurulmasından bu yana bir aile şirketi olarak varlığını sürdürmektedir. Eski şirket adı; doğal ve yerel jeolojik özelliğe sahip olan ve bugün hala şirketin kendi sahalarından çıkarılmaya devam edilen doğal hammadde "yapışkan kum" anlamına gelmektedir.

Bu hammadde hala EKW GmbH tarafından üretilen birçok ürünün önemli bir bileşenidir. Hammadde temininde göreceli bağımsızlığı nedeniyle EKW GmbH, ürün tedariği ve teslimatı konusunda her zaman, müşterilerine kesintisiz bir şekilde cevap verebilmektedir.

Genel Müdür Michael P. Wiessler'e göre EKW ürün portföyünün her geçen gün daha fazla olmasını sağlayan, refrakter malzemeler alanında lider konumdaki EKW GmbH'nin sürekli "yüksek teknoloji" ürünler üretip geliştirmesidir.

Modern & Verimli

Eisenberg / Pfalz'daki son teknolojiye sahip üretim tesisinde, tüm onarım işlemlerinde kullanılan ve püskürtme yöntemiyle uygulanabilen özel malzemeler üretilmesinin yanında; kapsamlı refrakter beton, nötr, bazik, asidik karakterli malzemeler ile yarı plastik ve kuru titreşim ile uygulanan malzemelerin üretimi yapılmaktadır.

Tanımlanan ürün yelpazesi, demir ve çelik dökümhanelerinin yanı sıra alüminyum, çimento, kireç, çevre, enerji ve kimya alanlarındaki müşterilerinin refrakter çözümleri ve gereksinimlerini de kapsar.

Araştırma & Geliştirme

Tutarlı ve hedef odaklı araştırma ve geliştirme ile; ürünlerimizin her zaman en son teknolojiye uygun olması ve mümkün olduğu kadar müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmasını sağlar. Yeni nesil kendiliğinden akışkan veya çimento içermeyen refrakter betonlar gibi yenilikçi ürünleri ile EKW GmbH, müşterilerinin kendilerine has ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir.

“Sürekli daha fazla gelişim” yalnızca bir slogan değil, aynı zamanda şirketin tüm alanlarında her gün uygulanan bir çalışma şeklidir.

Vizyonumuz

Kurumsal hedeflerin tutarlı bir şekilde uygulanması, sürdürülebilir büyümeye ve sürekli artan çalışan sayısına yansımaktadır. İtalya, Fransa, Malezya, Türkiye, Brezilya, Slovenya ve Meksika'daki yan kuruluşların yanı sıra, çeşitli şirket holdingleri ve çok sayıda temsilci firma, EKW GmbH'nin müşterileri ile küresel düzeyde daha da özel bir şekilde çalışmasını sağlar.

  •   ekonomik ve verimli çözümler
  •   yüksek motivasyonlu bir ekip tarafından kişisel ve yoğun müşteri hizmetleri
  •   Kapsamlı mühendislik sayesinde karşılıklı memnuniyet ve başarı